پلیس خانه و کلینیک دکتر مارادونا را به اتهام ‘قتل غیر عمد’ بازرسی کرد

به اشتراک گذاشتن


Police officers stand guard outside the building where Leopoldo Luque, the personal doctor of late Argentine soccer legend Diego Armando Maradona, has his office in Buenos Aires, Argentina November 29, 2020.

توضیح تصویر،

پلیس می‌خواهد مدارک مربوط به شیوه درمان مارادونا را بررسی کند

پلیس آرژانتین خانه و کلینک پزشک دیگو مارادونا را در رابطه با اتهام قتل غیر عمد اسطور فوتبال جهان بازرسی کرد.

پلیس خانه و کلینیک خصوصی لئوپولد لوکه را در شهر بوئنوس آیرس بازرسی کرد تا به شواهد بیشتری در مورد شیوه درمان مارادونا پس از جراحی او دست پیدا کند.

مارادونا چهار روز پیش در ۶۰ سالگی و به دلیل حمله قلبی در خانه درگذشت. دختران او خواهان ارائه اطلاعات بیشتر در مورد نحوه درمان پدرشان شدند.

ماردونا اوایل نوامبر یک جراحی موفق برای برداشتن لخته خونی که در سرش بود، انجام داد. او همچنین برای ترک الکل تحت درمان قرار داشت.

دکتر لوکه گفته است که با مسئولان دولتی همکاری خواهد کرد. او همچنین گفت تا آخرین زمانی که می‌توانسته به بهترین نحو برای درمان مارادونا تلاش کرده است.

صبح امروز ۳۰ مامور پلیس به خانه و ۳۰ مامور دیگر به کلینیک دکتر لوکه در بوئنوس آیرس هجوم بردند. فرمان حمله را دادستان‌هایی صادر کرده‌اند که می‌خواهند تصویر دقیق‌تری از آخرین روزهای زندگی مارادونا در خانه‌اش داشته باشند.

این احتمال وجود دارد که با توجه به شرایط سلامت مارادونا، او نباید از کلینیک مرخص می‌شد و دوران نقاهت را در خانه می‌گذراند. گفته می‌شود که شرایط لازم برای مداوای کاپیتان سابق تیم ملی آرژانتین در خانه مهیا نبوده است؛ از جمله این شرایط نیاز به حضور یک تیم ۲۴ ساعته از پرستاران، پزشک کشیک و آمبولانس مجهز به دستگاه الکتروشوک است.

مقام‌ها همچنین می‌خواهند بدانند که دکتر لوکه، که پزشک شخصی مارادونا بود، هر چند وقت یک بار برای معاینه به خانه بیمارش می‌رفت.

توضیح تصویر،

دیگو مارادونا نقشی بزرگ در قهرمانی آرژانتین در جام جهانی مکزیک داشت

دیگو مارادونا کاپیتان تیم ملی آرژانتین در جام جهانی ۱۹۸۶ بود و نقشی بسیار مهم در قهرمانی این تیم داشت.

مارادونا همچنین برای باشگاه‌های بارسلونا و ناپولی نیز بازی کرد و همراه با باشگاه ایتالیایی دو بار قهرمان سری‌آ و یک بار قهرمان جام یوفا شد. او در کشورش نیز سابقه بازی برای باشگاه‌های بوکا جونیورز و نیوولز اولد بویز را داشت.

او در چهار جام جهانی برای آرژانتین بازی کرد و در ۹۱ بازی ملی ۳۴ گل برای این تیم زد. مارادونا در جام جهانی ۱۹۹۰ همراه با آرژانتین به فینال جام جهانی رسید اما مغلوب تیم قدرتمند آلمان غربی شد. او در جام جهانی ۱۹۹۴ هم کاپیتان آرژانتین بود اما به دلیل استفاده از ماده ممنوعه افدرین از مسابقات اخراج شد.منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *