قسمت بیستم؛ چه خبر

به اشتراک گذاشتن<![CDATA[14 hours, 53 minutes

در بیست‌مین قسمت از برنامه «چه خبر»، علاوه بر گفت‌وگوی اختصاصی با یکی از دوستان «امین مرادی»، شاعر و ناشر بازداشت شده توسط نیروهای امنیتی، ۱۰ نفر از شهروندخبرنگاران «ایران‌وایر» از استان خوزستان گزارش‌هایی را ۲۴ ساعت بعد از بارش چند ساعته باران در این استان تهیه و ارسال کرده‌اند.

این برنامه به واسطه خود شما و براساس گزارش‌هایی که ارسال می‌کنید، تهیه می‌شود.
به دلیل وجود سانسور و استبداد در ایران، شهروندخبرنگاری در اولویت تمام رسانه‌های خارج از کشور قرار دارد. دیگر رسانه‌ها مانند دهه‌های گذشته نیستند که هرچه می‌گویند، شما گوش کنید. این شما هستید که برای رسانه‌ها گزارش‌ می‌کنید.

در این برنامه، بر خلاف همه برنامه‌هایی که من و همکاران روزنامه‌نگارم برای شما ایده‌پردازی کرده و ساخته‌ایم، این شما هستید که برای ما و جهان و جهانیان برنامه می‌سازید.

شما هم در طول روز و هفته، اخبار محله، شهر و روستای خود را برای ما ارسال کنید. در این برنامه قرار است از شهر، روستا و محله‌ها درباره همه چیز و همه کس خبر تهیه ‌کنیم؛ از خبرهای خوب خوب تا خبرهای بد بد.

قرار نیست مچ کسی را بگیریم و یا کسی را لو بدهیم، فقط خبررسانی می‌کنیم تا همه ایران و جهان از خبرهای محله‌ها، روستاها و شهرهای ما با خبر شوند.

ماه مصرم، در حجاب چاه کنعان مانده‌ام

شمع خورشیدم، نهان در زیر دامان مانده‌ام

از عزیزان هیچ‌کس خوابی برای من ندید

گر چه عمری شد که چون یوسف، به زندان مانده‌ام

جذبهٔ دریا به فکر سیل من خواهد فتاد

پا به گل هر چند در صحرای امکان مانده‌ام

گر چه در دنیا مرا بی‌اختیار آورده‌اند

منفعل از خویش، چون ناخوانده مهمان مانده‌ام

]]>منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *