مارادونا قبل از فوت به شوهر دوست دختر سابقش درباره فرزندش پیام فرستاد

به اشتراک گذاشتن


منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

دیگو مارادونا ساعاتی قبل از فوت، برای شوهر دوست دختر سابقش پیامی صوتی فرستاد و خواستار مراقبت از فرزند هفت ساله خود شد.

بر اساس گزارش دیلی میل، دیگو مارادونا ساعاتی قبل از فوت در چهارشنبه شب که بر اثر ایست قلبی جان باخت، به شوهر دوست دختر سابق خود پیام فرستاد و از او خواست مواظب فرزند هفت ساله او باشد.

در مورد دلیل مرگ او هنوز هم ابهاماتی وجود دارد و از پزشک او شکایت شده است.

درگذشت مارادونا که به شدت افکار عمومی جهان را متاثر کرد در شب چهارشنبه ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰ رخ داد. او در سن ۶۰ سالگی از دنیا رفت، هر چند درباره مرگ او هنوز ابهاماتی وجود دارد.

به تازگی فاش شد که این بازیکن ساعاتی قبل از مرگش برای «ماریو بودری» شوهر دوست دختر سابقش «ورونیکا اوخدا»، پیام صوتی فرستاد.

ورونیکا مادر کوچکترین فرزند این بازیکن به نام «دیگو فرناندو» است. این کودک تنها هفت سال دارد.

مارادونا در این پیام صوتی گفته بود:« سلام ماریو؛ می‌دانم که این پیغام شاید برایت باورنکردنی باشد اما می‌بینم که با ورونیکا زندگی خوبی دارید. از تو می‌خواهم از دیگو فرناندو به خوبی مراقبت کنی که برایم قابل مقایسه با هیچکس نیست. می‌دانی که من فرزند زیاد دارم ولی این آخری جایگاه ویژه در قلبم دارد. مراقبش باش».

مارادونا در ۷ نوامبر ۱۹۸۴ وقتی ۲۴ ساله بود در بوینس آیرس با همسرش کلودیا ویافانه ازدواج کرد که ثمره این زندگی دو دختر به نام‌های دالما و جیمانینا بود.

این ازدواج پس از ۲۰ سال به جدایی ختم شد. پس از آن مارادونا با یک خواننده آرژانتینی ازدواج کرد و صاحب یک فرزند پسر شد اما این رابطه نیز دیری نپایید و با طلاق پایان یافت.

پس از آن، این اسطوره فوتبال جهان با روسیو اولیوا دختر ۲۵ ساله فوتبالیست وارد ارتباط عاشقانه شد که این رابطه هم دوام چندانی نداشت.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر