بارش برف در دهدز؛ روستاییان بی‌آذوقه حبس شده‌اند

به اشتراک گذاشتن<![CDATA[13 hours, 16 minutes

استان‌وایر- بارش برف سنگین در بخش دهدز‌ شهرستان ایذه واقع در شمال شرق استان خوزستان راه ارتباطی چندین روستا را قطع کرده است

شبکه خبری عصر جنوب گزارش داده است که  اهالی روستاها درحال تلاش برای بازکردن راه‌ها هستند.آنها می‌گویند روستائیان‌ نیازمند آذوقه هستند و اگر راه باز نشود، مسیر تا تابستان آینده مسدود خواهد ماند.

خبرگزاری ایرنا نیز به نقل از رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دهدز از مسدود شدن  راه دسترسی به دستکم سه روستا در این بخش به دلیل بارش برف سنگین خبر داد.

«حمداله کیانی»  با بیان اینکه از صبح روز چهارشنبه ۱۲ آذرماه ۱۳۹۹ بارش برف در بخش دهدز شدت گرفته است گفت: «با توجه به قرار گرفتن دهدز در یک منطقه کوهستانی، همه ساله شاهد بارش برف در پاییز و زمستان در این بخش هستیم.»

بخش دهدز از توابع ایذه و در فاصله ۵۵ کیلومتری این شهر قرار دارد، این بخش در دامنه ارتفاعات زاگرس در شمال شرق خوزستان قرار گرفته و از دروازه‌های ورود به اصفهان و چهارمحال و بختیاری است.

 

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *