خبرگزاری هرانا | قصور پزشکی؛ صدور گواهی فوت یک نوزاد زنده در ایلام/ در غسالخانه احیا شد

به اشتراک گذاشتن


خبرگزاری هرانا – در پی یک اشتباه پزشکی گواهی فوت نوزاد بیمار دارای نارسایی مادرزادی در شهرستان ایلام صادر و نوزاد به سردخانه و به دنبال آن به محل دفن منتقل می شود. غسال این نوزاد متوجه ضربان ضعیف نوزاد شده و عملیات احیا آغاز می شود. نوزاد زنده به بیمارستان بازگردانده شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، نوزاد دو ماهه دارای نارسایی مادرزادی در غسالخانه احیا شد.

در پی یک اشتباه پزشکی به والدین خبر فوت فرزند را می‌دهند، و مسئولان بیمارستان گواهی فوت کودک را صادر کرده و تحویل والدین می‌دهند.

والدین که از این خبر شوکه شده‌اند در کمال ناباوری فرزند خود را به آبدانان برای تدفین انتقال می‌دهند که بعد از تحویل به مسئول غسالخانه آبدانان متوجه تپش قلب این نوزاد می‌شود و با اطلاع به والدین مبنی بر زنده بودن نوزاد به اورژانس آبدانان را باخبر می‌کنند.

پس از حضور اورژانس بیمارستان رسول اکرم آبدانان، زنده بودن نوزاد تأیید می‌شود و برای مراقبت بیشتر به بیمارستان انتقال داده می‌شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در این خصوص گفت: ماجرای زنده شدن نوزاد آبدانانی در غسالخانه در دست بررسی است و به زودی جزئیات تکمیلی در رابطه با این ماجرا و همچنین ادامه درمان نوزاد اطلاع رسانی می‌شود.منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر