خبرگزاری هرانا | پلمب یک فروشگاه و بازداشت متصدی و مدل‌های آن در کرمانشاه

به اشتراک گذاشتن


خبرگزاری هرانا – دادستان کرمانشاه از پلمب یک فروشگاه پوشاک و بازداشت متصدی و مانکن های آن در کرمانشاه به دلیل استفاده از زنان در تبلیغات اجناس ویترین خبر داد. ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، دادستان کرمانشاه از صدور حکم پلمب و بازداشت متصدی و مانکن های زن یک فروشگاه در کرمانشاه خبر داد.

شهرام کرمی در خصوص علت صدور این حکم مدعی شد: “این فروشگاه در یکی از پاساژ‌های کرمانشاه از زنان برای تبلیغات به شکل مانکن‌های زنده پشت ویترین استفاده کرده است و داخل محوطه یکی از بنا‌های تاریخی استان با استفاده از یک مدلینگ زن تبلیغاتی برای فروش پوشاک خود داشته است”.

حسن روحانی، رییس جمهور ایران در اوایل سال ۱۳۹۵ گفته بود: «حق نداریم در زندگی خصوصی و عمومی مردم دخالت کنیم.» او همچنین گفته بود: «آزادی مردم با آیین نامه و سلیقه افراد و برخی دستگاه‌ها نمی تواند محدود شود و آزادی مردم به غیر از قانون با هیچ چیز دیگری محدود نمی شود و حتی دولت و قوه قضاییه هم نمی توانند مردم را محدود کنند و فقط قانون می تواند چارچوب‌هایی در این زمینه داشته باشد.»

ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر