رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | عبدالرضا داوری با تودیع قرار وثیقه آزاد شد


خبرگزاری هرانا – عبدالرضا داوری، مشاور رسانه‌ای محمود احمدی‌نژاد، پس از چهار ماه و نیم بازداشت، روز دوشنبه ۱۱ فروردین ماه، با تودیع قرار وثیقه تا پایان مراحل دادرسی از زندان اوین آزاد شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از دویچه وله فارسی، روز دوشنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۳۹۹، عبدالرضا داوری با تودیع قرار وثیقه تا پایان مراحل دادرسی به طور موقت آزاد شد.

الهام سلمانی همسر عبدالرضا داوری در این خصوص گفت: “پس از تبدیل قرار بازداشت موقت به قرار وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی، آقای عبدالرضا داوری پس از تحمل ۴ماه و نیم حبس در بند دو-الف زندان اوین، آزاد شد”.

لازم به ذکر است روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه ۱۳۹۸، عبدالرضا داوری، از اعضای دفتر محمود احمدی نژاد توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. اتهام مطروحه علیه وی در زمان بازداشت “همکاری با کانال تلگرامی آمد نیوز” عنوان شده بود، اما پس از مدتی وکیل آقای داوری در خصوص اتهام‌ات مطروحه علیه موکلش گفت: “هرگونه ارتباط آقای داوری با روح الله زم و آمد نیوز منتفی است”.

عبدالرضا داوری، پیشتر در شهریورماه ۹۴ به اتهام “توهین به مقام رهبری” به شش سال و نیم حبس محکوم شد که این حکم در دادگاه تجدیدنظر به سه سال حبس تقلیل یافت و نهایتا در خردادماه سال ۹۶ جهت اجرای حکم بازداشت شد.

وی در شهریور ماه سال ۹۷ پس از نقض حکم صادره از سوی دیوان عالی کشور آزاد شده بود.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.