رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | اخراج ۱۱ تن از کارکنان مجتمع پارس جم


خبرگزاری هرانا – یازده تن از کارکنان مجتمع پارس جم، توسط حراست مدیریت این مجتمع اخراج شدند. گفته می شود که اخراج این افراد پس از اعتراض به عدم پرداخت مزایای کارگری شان صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از آینه جم، حراست مدیریت مجتمع پارس جم، ۱۱ نیروی بومی خود را در آستانه سال جدید اخراج کرد.

در این گزارش آمده است که این نیروها که از نیروهای جایگزین حراست مجتمع هستند که پس از اعتراض به عدم پرداخت مزایای کارگری و شکایت به اداره کار، با نامه عدم نیاز پیمانکار مواجه شده‌اند. برخی منابع آگاه، دلیل اخراج این نیروها را صرفا اعتراض به عدم پرداخت مزایای کارگری شان دانسته که حراست مجتمع مسکونی پارس جم در اقدامی تلافی جویانه، اقدام به اخراج این نیروها کرده است.

بر اساس این گزارش، با وجود وعده‌های متعدد مسئولان، تاکنون پس از گذشت ۱۰ روز هیچ اقدامی برای بازگشت این نیروها به کار انجام نشده است.

بدیهی است اخراج ۱۱ نیروی کار در شرایط کنونی کشور، تبعات بسیار تلخی برای این افراد و خانواده‌هایشان دارد و انتظار می‌رود مدیریت مجتمع مسکونی پارس، شرایط بازگشت به کار این نیروها را فراهم کند.

مجتمع مسکونی پارس جم واقع در استان بوشهر، شهرستان جم، راهبری خدمات رسانی به خانواده‌های کارکنان شرکت‌های پالایش گاز فجر جم، شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی (SPGC )، نفت و گاز پارس، منطقه عملیاتی نار و کنگان، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر، گمرک، اداره گاز جم و خطوط لوله را بعهده دارد .منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.