رسانه خبری پیامِ ایرانی

کاخ سفید نتیجه تست مجدد کرونای دونالد ترامپ را منفی اعلام کردمنبع: دبی_العربیه.نت فارسی

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا شامگاه پنج‌شنبه ۲ آوریل ۲۰۲۰ طی کنفرانسی خبری اعلام کرد که او بار دیگر تست کرونا انجام داده که نتیجه آزمایش مجدد کرونای او منفی است.

به گزارش خبرگزاری‌ها دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا شامگاه پنج‌شنبه طی کنفرانس خبری کمیته بحران آمریکا درباره پیامدهای شیوع همه‌گیر ویروس جدید کرونا اظهار داشت که دولت او تمامی تدابیر لازم برای پیشگیری از خطر کرونا را اتخاذ خواهد کرد.

ترامپ ضمن تاکید این که آزمایش‌های بالینی واکسن کرونا همچنان ادامه دارد، گفت دولت او از شرکت‌های کوچک در برابر تبعات انتشار ویروس کرونا حمایت خواهد کرد و برای حمایت از شرکت‌های هواپیمایی برنامه‌ریزی خواهد کرد.

دولت دونالد ترامپ توضیح داد که از ۳۰ میلیون شرکت کوچک حمایت خواهد کرد. رئیس جمهوری آمریکا همچنین گفت که تصمیمات جدیدی را برای حمایت از سالمندان این کشور در برابر خطر کرونا اتخاذ خواهد کرد.

ترامپ نیز متعهد شد تا تعدادی کافی از دستگاههای تنفس مصنوعی را در اختیار بیمارستان‌های کشورش قرار دهد و در این‌باره تاکید کرد که تعدادی از شرکت‌ها برای تحقق این هدف فعالیت می‌کنند.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین یادآور شد که تعداد بیش از ۴۰۰۰ دستگاه تنفس مصنوعی برای نیویورک و نزدیک به ۷۶۰۰ دستگاه دیگر برای تمامی ایالت‌ها فراهم شد و مقامات آمریکایی همچنین میلیون‌ها ماسک پزشکی را برای تمامی ایالت‌ها فراهم کردند.

ترامپ همچنین تاکید کرد در هفته‌های اخیر و به دلیل شیوع همه‌گیر کرونا کشورش با دشواری‌هایی مواجه شده است.

کاخ سفید نتیجه تست کرونای ترامپ را منفی اعلام کرد

کاخ سفید پنج‌شنبه پیش از این اعلام کرده بود که پرزیدنت دونالد ترامپ بار دیگر مجددا آزمایش تشخیص کرونا داده که نتیجه تست کرونای او منفی بوده است.

گزارش شون کونلی پزشک مخصوص دونالد ترامپ نشان داد که رئیس جمهوری آمریکا مجددا تست تشخیص کرونا داده است.

ترامپ ماه مارس نیز پس از آن که با یک مقام برزیلی دیدار کرده بود که بعدا نتیجه تست کرونایش مثبت اعلام شده، تست کرونا داد که نتیجه آن منفی بود.

پزشک ترامپ در گزارشی به کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ این‌بار با تست جدیدی مورد معاینه و آزمایش قرار گرفت که نتیجه آن در ۱۵ دقیقه آشکار شده و نشان داد که او سلامت و بدون هیچ‌گونه علائم بیماری است.

این در حالی است که تعدادی از افرادی که در اطراف رئیس جمهوری آمریکا به فعالیت مشغولند پس از آن که با افراد بیمار تماس پیدا کردند به قرنطینه منتقل شدند.

ترامپ پیش‌تر با اعلام وضعیت فوق‌العاده پزشکی در ایالت‌های آسیب دیده از کرونا گفت که از موضع چین در مورد انتشار ویروس جدید کرونا «تا حدودی ناراضی» است و بار دیگر پکن را به عدم اشتراک گذاری اطلاعات مهم درباره این بیماری همه گیر، متهم کرد.

ترامپ با تکرار اصطلاح «ویروس چینی»، که حساسیت رژیم چین را به شدت برانگیخته است، تأکید کرد که مقامات چینی «می‌بایست ما را در جریان می گذاشتند.»

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.