رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | بازداشت ۱۱۱ شهروند در یک مهمانی خصوصی در تهران


خبرگزاری هرانا – فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، از بازداشت ۱۱۱ مرد و زن در یک مهمانی خصوصی در یکی از باغ‌ ویلاهای باغستان شهریار، پلمب محل برگزاری مهمانی و توقیف ۳۱ دستگاه خودرو خبر داد. ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از فارس، ۱۱۱ مرد و زن در یک مهمانی خصوصی در یکی از باغ‌ ویلاهای باغستان شهریار تهران بازداشت شدند.

فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، با اعلام ابن خبر، افزود: “ضمن پلمب محل برگزاری، عوامل برگزارکننده نیز دستگیر و جهت اعمال قانون، در اختیار مرجع قضایی قرار خواهند گرفت”.

در این مهمانی ۳۱ دستگاه خودرو شهروندان نیز توقیف شده است.

حسن روحانی، رییس جمهور ایران در اوایل سال ۱۳۹۵ گفته بود: «حق نداریم در زندگی خصوصی و عمومی مردم دخالت کنیم.» او همچنین گفته بود: «آزادی مردم با آیین نامه و سلیقه افراد و برخی دستگاه‌ها نمی تواند محدود شود و آزادی مردم به غیر از قانون با هیچ چیز دیگری محدود نمی شود و حتی دولت و قوه قضاییه هم نمی توانند مردم را محدود کنند و فقط قانون می تواند چارچوب‌هایی در این زمینه داشته باشد.»

لازم به ذکر است که ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.