چه‌طور هنگام طلاق پولی که برای خرید خانه و ماشین همسرم داده‌ام پس بگیرم؟

به اشتراک گذاشتن<![CDATA[13 ساعت،۲۶ دقیقه

سلام؛ 
من کارمند هستم و بعد از ۱۳ سال زندگی مشترک، دیگر تحملم تمام شده است و تصمیم به طلاق گرفته‌ام. تمام پولم را برای خرید خانه و ‌ماشین داده بودم که خانه به اسم همسر است و همیشه می‌گوید به نام من است، می‌فروشم و می‌روم. مدام می‌گوید برو و درخواست طلاق بده. برای این‌که درخواست طلاق بدهم و بتوانم حقم را بگیرم، چه‌کار کنم بهتر است؟ مهریه‌اش را هم نمی‌خواهم، فقط حق خودم که کار کرده‌ام را می‌خواهم.

با سلام؛ 
اصولا بهتر است مهریه خود را به اجرا بگذارید تا حقوق مالی‌تان را بگیرید. چون اثبات این‌که شما تمام حقوق‌تان را به شوهرتان داده‌اید، شاید آسان نباشد. با این وجود، اگر بتوانید ثابت کنید که پول‌تان را به شوهرتان می‌دادید، می‌توانید آن‌ها را مطالبه کنید؛ البته در صورتی که بتوانید اثبات کنید بابت قرض بوده‌اند و قصد پس گرفتن‌شان را داشته‌اید. به طور کلی، بهتر است از طریق اداره ثبت، مهریه خودتان را به اجرا بگذارید. ضمنا برای طلاق به هر حال اگر شوهرتان موافق نباشد، باید دلیلی بیاورید که نشان دهد زندگی برای شما غیرقابل تحمل شده است؛ یعنی به صرف ادعا نمی‌توانید حکم طلاق بگیرید. موفق باشید.

]]>منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر