خبرگزاری هرانا | با پایان بازجویی‌ها، انور چالشی به زندان ارومیه منتقل شد

به اشتراک گذاشتن


خبرگزاری هرانا – انور چالشی، شهروند اهل ارومیه روز جمعه ۱۹ دیماه، با پایان مراحل بازجویی از بازداشتگاه سپاه پاسداران در ارومیه به زندان این شهر منتقل شد. آقای چالشی در تاریخ ۱۲ آذرماه امسال توسط ماموران امنیتی بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد امنیتی در ارومیه منتقل شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹، انور چالشی، شهروند اهل ارومیه با پایان مراحل بازجویی از بازداشتگاه “المهدی” سپاه پاسداران به بند قرنطینه زندان ارومیه منتقل شد.

انور چالشی پیشتر در تاریخ ۱۲ آذر ۹۹، به همراه دو شهروند دیگر به نام‌های موسی آلوسی و کامل جباروند، توسط نیروهای سپاه پاسداران بازداشت و به بازداشتگاه “المهدی” این نهاد در ارومیه منتقل شدند.

از میان این شهروندان کامل جباروند کماکان در بازداشتگاه المهدی ارومیه به سر می‌برد و موسی آلوسی نیز به تازگی با تودیع قرار وثیقه به صورت موقت آزاد شده است.

آقای چالشی امروز پنجشنبه ۲۵ دی ۹۹، از بند قرنطینه به بند سیاسی این زندان منتقل شده است.

گفته می‌شود اتهام مطروحه علیه این شهروندان همکاری با یکی از گروه های مخالف نظام عنوان شده است.

انور چالشی و کامل جباروند به ترتیب اهل روستاهای لورزینی و چریک آباد دهستان مرگور ارومیه هستند و موسی آلوسی نیز ساکن روستای ولینده علیا، از توابع بخش مرکزی شهرستان ارومیه است.منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *