ترامپ پیامی «بسیار دوستانه» برای من گذاشت

به اشتراک گذاشتن


منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

جو بایدن رئیس جمهوری جدید ایالات متحده آمریکا شامگاه چهارشنبه ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ به وقت محلی اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا بنا به سنت‌های متداول کاخ سفید، برای او پیامی «بسیار دوستانه» در کاخ سفید گذاشته است.

به گزارش خبرگزاری‌ها جو بایدن رئیس جمهوری جدید ایالات متحده شامگاه چهارشنبه در اظهارتی به خبرنگاران در کاخ سفید گفت که «پرزیدنت (ترامپ) نامه‌ای بسیار دوستانه را برای من نوشته است»، و افزود «از آن جایی که این نامه شخصی است پیش از گفتگو با او(ترامپ) درباره آن اظهارنظر نخواهم کرد».

دونالد ترامپ، چهارشنبه ۲۰ ژانویه قبل از ترک پست ریاست جمهوری، پیامی را برای جانشین خود جو بایدن در کاخ سفید گذاشت.

سخنگوی کاخ سفید گفت که ترامپ این پیام را برای بایدن در دفتر خود در کاخ سفید گذاشته است.

شایان ذکر است که تا شامگاه سه‌شنبه معلوم نبود دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که دوره ریاست او به پایان رسیده و در مراسم تحلیف جو بایدن حاضر نشده و پیروزی او را هم تبریک نگفته، طبق سنت‌های متداول کاخ سفید پیامی را برای رئیس جمهوری جدید بگذارد.

ترامپ همچنین پس از ترک کاخ سفید، در پایگاه نظامی اندروز در حالی که برای دولت جدید «آرزوی موفقیت» کرد، گفت: «من در هر صورت به شکلی از اشکال باز خواهم گشت.»

ترامپ قبل از سوار شدن به هواپیمای ایر فورس وان برای آخرین بار به مقصد اقامتگاه خود در ایالت فلوریدا، گفت: «چهار سال عالی بود» و «ما موفقیت‌های زیادی داشتیم.»

ترامپ همچنین بدون نام بردن از بایدن، گفت که برای دولت جدید آرزوی موفقیت بزرگ دارد.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *