رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | صدور حکم اعدام برای یک متهم در تهران


خبرگزاری هرانا – یک متهم در تهران،توسط شعبه هفتم دادگاه کیفری این استان، از بابت اتهام “قتل” محاکمه و به اعدام محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از آفتاب نیوز، یک متهم در تهران از بابت اتهام “قتل” محاکمه و به اعدام محکوم شد.

بر اساس این گزارش، روز ۶ دی ماه ۱۳۹۸، پیام، ۳۷‌ساله و از اهالی شهرستان چهاردانگه، همسر خود را طی یک مشاجره خانوادگی به قتل رساند بود.

متهم اظهار داشت: “من و میترا چند سال قبل باهم ازدواج کردیم و صاحب دو دختر شدیم. ما از ابتدا با هم اختلاف داشتیم و مدام بر سر موضوعات مختلف مشاجره می‌کردیم به طوری که مجبور به جدایی شدیم، من سرپرستی بچه‌ها را به عهده گرفتم و میترا برای دیدن آن‌ها به خانه‌مان می‌آمد”.

وی ادامه داد: “میترا در حالیکه برای دیدن بچه‌ها به خانه آمده بود بعد از اینکه بچه‌ها راهی مدرسه شدند از من خواست که دوباره به زندگی برگردد. بر سر این موضوع با هم مشاجره کردیم و من کنترل خودم را از دست دادم و با چاقو چند ضربه به او زدم که کشته شد”.

در پی اظهارات متهم، بازپرس او را به اتهام قتل عمد مجرم شناخته و کیفرخواست علیه وی صادر شد.

متهم در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاده و دو دختر برای پدرشان درخواست اعدام کردند. پیام وقتی در جایگاه ایستاد، اما اتهام قتل عمد را انکار کرد و گفت فقط یکی از ضربه‌ها را به میترا زده است. او گفت: وقتی مشاجره ما بالا گرفت من دست به چاقو شدم و ضربه‌ای به کتف میترا زدم و از خانه خارج شدم و نمی‌دانم بقیه ضربه‌ها را چه کسی وارد کرده‌است. هیئت قضات، اما بعد از ختم جلسه وارد شور شد و متهم را به اعدام محکوم کردند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.