خبرگزاری هرانا | حادثه آتش سوزی مدرسه کانکسی دزفول؛ فوت یکی از دانش آموزان

به اشتراک گذاشتن


خبرگزاری هرانا – بخشدار سردشت دزفول از فوت یکی از مصدومان حادثه آتش سوزی مدرسه کانکسی این شهر خبر داد. به گفته وی مصدومان دیگر این حادثه نیز، که بین ۵۰ تا ۸۰ درصد دچار سوختگی شده‌اند، وضعیت جسمی خوبی ندارند. شب دوشنبه ۲۹ دیماه، حادثه آنشسوزی در یک مدرسه کانکسی در بخش سردشت شهرستان دزفول منجر به سوختگی تعدادی از معلمان و دانش آموزان شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، بخشدار سردشت دزفول از فوت یکی از مصدومان حادثه آتش سوزی مدرسه کانکسی این شهر بر اثر جراحات وارده، خبر داد.

علی عبدالهی شاه آبادی گفت: “نیما همتی چالگرد یکی از اهالی کنگرستان از توابع سردشت دزفول با حدود ۱۵ سال سن که در حادثه آتش سوزی مدرسه کانکسی سردشت دزفول دچار سوختگی ۵۰ درصد شده بود در بیمارستان طالقانی اهواز جان باخت”.

وی ادامه داد: “چهار نفر دیگر که در حادثه آتش سوزی مدرسه کانکسی دزفول دچار حادثه شده و در بیمارستان طالقانی اهواز بستری هستند نیز بین ۵۰ تا ۸۰ درصد دچار سوختگی شده‌اند که حال عمومی آنها خوب نیست”.

بخشدار سردشت دزفول ادامه داد: “یکی دیگر از حادثه دیدگان نیز که دچار ۸۰ درصد سوختگی شده بود به اصفهان منتقل شده است”.

وی افزود: “طبق اعلام کارشناسان، علت این آتش سوزی صاعقه نبوده است”.

شب دوشنبه ۲۹ دیماه، حادثه آتش سوزی در یک مدرسه کانکسی در بخش سردشت شهرستان دزفول منجر به سوختگی سه معلم و سه دانش آموز شد.

پیش از این عامل آتش سوزی این مدرسه برخورد صاعقه عنوان شده بود.

به گفته بخشدار سردشت به دلیل نبود اعتبار ساخت مدارس در این بخش متوقف شده است.منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *