امارات متحده شهروندانش را از هر جای جهان مجانی به کشور باز می‌گرداند

به اشتراک گذاشتنمنبع: دبی-العربیه.نت فارسی

شرکت هواپیمایی اتحاد امارات متحده عربی اعلام کرد که این شرکت شهروندان اماراتی که در خارج از کشور گیر کرده‌اند، را به شکل مجانی امارات باز می‌گرداند.

سخنگوی شرکت « الاتحاد للطیران» اعلام کرد پروازهای این شرکت به شکل محدودی ادامه خواهند داشت و اتحاد از روز یکشنبه ۵ آوریل ۲۰۲۰ همه شهروندان اماراتی که به دلیل بحران کرونا در خارج از این کشور مانده‌اند را به شکل مجانی و با این پروازها در حال اجرا به خانه بازخواهد گرداند.

سخنگوی اتحاد با تاکید بر اینکه شهروندان اماراتی برای بازگشت به خانه هزینه‌ای نخواهند پرداخت، گفت: «این پروازها به مقصدهای محدودی صورت می‌گیرند و به ترتیب به مقصد سئول، ملبورن، سنگاپور، مانیل، بانکوک، جاکارتا و آمستردام انجام خواهند شد.»

با توجه به محدودیت‌های پروازی ناشی از انتشار ویروس کرونا در جهان، هواپیمایی اتحاد در هفته‌های گذشته پروازهای منظمی برای انتقال شهروندان اماراتی از کشورهای مختلف جهان انجام داد. پروازهای کارگوی این شرکت نیز پس از موافقت نهادهای رسمی ذی‌ربط و حکومت امارات، مواد غذایی و دارویی را از کشورهای آمریکا، استرالیا و سریلانکا به این کشور منتقل کرد.

براساس آمارهای رسمی حکومت امارات متحده عربی تا روز یکشنبه ۵ آوریل ۲۰۲۰ در این کشور هزار و ۷۹۸ مورد ابتلای قطعی به کرونا ثبت شده و تا کنون ۱۰ نفر در این کشور بر اثر این ویروس جان باخته‌ و ۱۴۴ نفر نیز از این بیماری بهبود یافته‌اند.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *