رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | دستکم ۶ تجمع اعتراضی برگزار شد


خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز دوشنبه ۱۳ بهمن‌ماه، شماری از کارکنان پارس جنوبی در مقابل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، شماری از کارگران روزمزد زاهدان در مقابل ساختمان تامین اجتماعی این شهر، تعدادی از خبرنگاران و فعالان اجتماعی شهرستان ارومیه در مقابل بیمارستان جامع زنان این شهر، جمعی از مالباختگان شهرک نگین اصفهان در این شهر، شماری از سهامداران شرکت تعاونی مسکن جماران در مقابل شهرداری تبریز و جمعی از متقاضیان مسکن مهر گلبار در مقابل اداره تعاون مشهد، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، شماری از کارکنان پارس جنوبی با حضور در مقابل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، خواستار رسیدگی به وضعیت استخدامی و حقوقی خود شدند.

از جمله مهمترین خواسته های کارکنان معترض سازمان منطقه ویژه پارس می‌توان به حذف مدت موقت و تبدیل وضعیت و همسان سازی حقوق (مطابق تبصره ۳ ماده ۲۹ برنامه ششم)، پرداخت آیتم‌های کارمندان وزارت نفت (مطابق ابلاغیه وزیر نفت) و اجرای بند سیاست‌های کلی نظام اداری، اشاره کرد.

تجمع کارگران روزمزد زاهدان

به گزارش رسانک، امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، شماری از کارگران روزمزد زاهدان با برگزاری تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان تامین اجتماعی این شهر خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

این کارگران دلیل تجمع خود اعتراض به بیکاری، نداشتن ثبات شغلی و حق بیمه عنوان کردند.

تجمع خبرنگاران و فعالان اجتماعی ارومیه

به گزارش ایلنا، امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، تعدادی از خبرنگاران و فعالان اجتماعی شهرستان ارومیه در اعتراض به نامگذاری بیمارستان جامع زنان ارومیه به نام همسر رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مقابل این بیمارستان تجمع کردند.

تجمع کنندگان با پلاکاردهایی که در دست داشتند به نامگذاری این بیمارستان به نام همسر رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه اعتراض کرده و خواهان تغییر نام هر چه سریعتر این بیمارستان شدند.

همچنین تجمع کنندگان با پیشنهاد نام‌های «مادر» و «شهدای- سلامت» از مسئولان درخواست تغییر نام این بیمارستان به یکی از اسامی پیشنهادی را مطرح و مخالفت خود با موروثی کردن امکانات دولتی را اعلام کردند.

تجمع مالباختگان شهرک نگین اصفهان

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، روز یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹، جمعی از مالباختگان شهرک نگین اصفهان با برگزاری تجمع اعتراضی در این شهر، خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گفته تجمع کنندگان؛ تاکنون قوه قضاییه هیچ اقدامی در جهت رسیدگی به شکایت آن ها مبنی بر کلاهبرداری صورت گرفته از سوی شخصی در سال ۱۳۸۲، انجام نداده است.

تجمع سهامداران شرکت تعاونی مسکن جماران

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، شماری از سهامداران شرکت تعاونی مسکن جماران با برگزاری تجمع اعتراضی در مقابل شهرداری تبریز، خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گفته تجمع کنندگان؛ علیرغم گذشت ۲۰ سال آن ها همچنان در انتظار تحویل مسکن های خود توسط این تعاونی هستند.

تجمع متقاضیان مسکن مهر گلبار

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، جمعی از متقاضیان مسکن مهر گلبار در مقابل اداره تعاون مشهد تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، با وجود گذشت ۱۳ سال منازل متقاضیان مسکن مهر گلبار تحویل داده نشده و آن ها کماکان در بلاتکلیفی به سر میبرند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.