رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | مرگ و مصدومیت چهار کارگر در سایه فقدان ایمنی کار


خبرگزاری هرانا – روز دوشنبه ۱۳ بهمن‌ماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، در بندر دیر و اراک ۴ کارگر دچار حادثه شدند. طی این حوادث ۳ کارگر دچار مصدومیت شده و یک پاکبان جان خود را از دست داد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، روز دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، سه کارگر که از ساختمانی به ارتفاع حدود هفت متر در بندر دیر در استان بوشهر سقوط کرده بودند، دچار مصدومیت شده و به بیمارستان منتقل شدند.

حسین ناظمیان‌پور مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اظهار داشت: “بعد از ظهر دوشنبه با اعلام به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ شهرستان دیر مبنی به سقوط سه کارگر ساختمانی از ارتفاع حدود هفت متر بلافاصله سه دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ دیر و دوراهک به محل حادثه اعزام شدند”.

وی افزود: “مصدومین دو کارگر ایرانی با سنین ۳۲ و ۳۳ ساله و یک کارگر ۲۰ ساله تبعه کشور افغانستان بودند”.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در خصوص وضعیت مصدومین گفت: “خوشبختانه این حادثه مرگ و میر نداشت ولی هر سه مصدوم از ناحیه ران دارای شکستگی و یکی از مصدومین علاوه بر شکستگی ران از ناحیه سر نیز دچار ضربه شده بود”.

مرگ یک کارگر در اراک

به گزارش رکنا، شب گذشته دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، صفر علی ملائی یکی از پاکبانان شهرداری منطقه ۲ اراک، حین خدمت بر اثر تصادف جان خود را از دست داد.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.