رسانه خبری پیامِ ایرانی

پلیس گلستان قتل «معین شرفی» را تایید کرد: مرتبطان با این پرونده شناسایی شدند<![CDATA[5 ساعت،۱۰ دقیقه

استان وایر – به دنبال تحقیقات پلیس آگاهی استان گلستان، قتل «معین شریفی» جوان اهل کردکوی که به مدت چهارماه مفقود شده بود، اثبات شده و مرتبطان با این پرونده شناسایی شده‌اند.

به گزارش رکنا، «مجتبی مروتی»، رئیس پلیس آگاهی استان گلستان با متفاوت دانستن پرونده مفقود شدن و کشف جسد معین شریفی از پرونده «سها رضانژاد»، دختری ۲۷ ساله‌‌ای که جسدش پیش از این در جنگل‌های کردکوی پیدا شده بود، توضیح داد: «در پرونده سها رضانژاد با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه جهان‌نما سقوط وی محرز بود اما در پرونده معین شریفی قتل وی برای ما اثبات شده و از لحاظ سیستم تحقیقات قضایی، مشخص شده علیه این جوان جرم رخ داده است.»

او مدعی شده است که «مرتبطان با این پرونده» شناسایی شده‌‌اند و تحقیقات همچنان ادامه دارد و گفته است «در این شرایط برخی موضوعات را نمی‌توان رسانه‌ای کرد.»

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان تاکید کرده است که معین شریفی تحت رصد مجرمان بوده و در جنگل کردکوی وی را گیر انداخته‌اند.

معین شریفی جوان ۳۷ ساله اهل شهرستان کردکوی در تاریخ ۲۵ شهریور۱۳۹۹، برای پیاده‌روی به مناطق بالادست پارک جنگلی این شهرستان رفت و مفقود شد. پس از چهار ماه بقایای جسد منتسب به او در تاریخ ۲۷ دی۱۳۹۹ در جنگل کردکوی کشف شد. جسد او در پی گشت و گذار یک خانواده به جنگل‌های کردکوی و با پیدا شدن کفش و تلفن همراه او شناسایی شد.

پیش از این سها رضانژاد جوان ۲۷ ساله که برای برپایی کمپ به همراه گروه طبیعت گردی به ارتفاعات جگل کردکوی رفته بود، مفقود شد. جسد او روز ۱۷مرداد۱۳۹۹، در منطقه جنگلی کردکوی در فاصله ۸۰۰ متری با محل برپایی کمپ پیدا شد. علت فوت سها، سقوط از ارتفاع اعلام شد.

ناپدید شدن این دختر جوان برای مدت‌ها یکی از موضوعات داغ شبکه‌های اجتماعی بود.

 

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.