رسانه خبری پیامِ ایرانی

حامد اسماعیلیون: با اظهارات نماینده مجلس یکبار دیگر هواپیما سقوط کرد۳۸ دقیقه

سه ماه پس از سرنگون شدن هواپیمای شماره ۷۵۲ متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین که منجر به کشته شدن همه سرنشینان آن شد، «حسن نوروزی»، نماینده مجلس شورای اسلامی ایران، با حمایت از عملکرد سپاه پاسداران در سرنگون کردن هواپیمای مسافربری اوکراینی، مدعی شد: «هیچ کس در این پرونده بازداشت نشده است».

یک روز بعد این اظهارات از سوی یک منبع آگاه که نامی از او برده نشده تکذیب و اعلام شد « چند نفر بازداشت شده‌اند و برای این افراد پرونده قضایی تشکیل شده است.

حالا حامد اسماعیلیون، نویسنده و دندانپزشک ساکن کانادا که همسرش پریسا اقبالیان و فرزندشان «ری‌را» را از دست داده است خطاب به مقامات ایران می‌گوید: با این حرف‌ها یک‌بار دیگر هواپیما سقوط کرد و ما خانواده‌ها دوباره خشمگینیم.» او که بعنوان سخنگوی انجمن دادخواهی پرواز ps752 معرفی شده است می‌گوید: «همه این مدارک برای دادخواهی جمع‌آوری و بررسی خواهند شد.»

او پیشتر با انتشار ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی، از تشکیل «انجمن خانواده‌های PS752» برای «دادخواهی این جنایت» خبر داده بود. در بیانیه‌ تشکیل این انجمن که آقای اسماعیلیون به‌ عنوان سخنگو آن را روز چهارشنبه، ۱۳ فروردین، منتشر کرد، اظهار امیدواری شده است «با برنامه‌ای مدون از عاملین، آمرین، پنهان‌کنندگان و مقصران این جنایت داد بستانیم و آنها را روزی در پیشگاه قانون ببینیم».منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.