رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | محکومیت یک شهروند به حبس در مریوان همزمان با آزادی سه شهروند بازداشتی در آذربایجان غربی


خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته، سه شهروند بازداشت‌ شده به نام های محمد شیخکانلو، رزگار امینی و محمد فقی‌زاده به صورت جداگانه و با تودیع قرار وثیقه از بازداشتگاه‌های امنیتی شهرستان ارومیه آزاد شدند. همزمان موسی یوسفی، از اهالی مریوان، توسط دادگاه انقلاب این شهرستان به یک سال حبس محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان، طی روزهای گذشته، سه شهروند بازداشت‌شده به نامهای «محمد شیخکانلو» از اهالی خوی، «رزگار امینی» از اهالی ارومیه و «محمد فقی‌زاده» از اهالی پیرانشهر پس از اتمام مراحل بازجویی به صورت جداگانه، با تودیع قرار وثیقه از بازداشتگاه‌های امنیتی در شهرستان ارومیه آزاد شدند.

همزمان در خبری دیگر، طی روزهای گذشته، موسی یوسفی، شهروند مریوانی، به اتهام “همکاری با یکی از احزاب مخالف نظام”، به صورت غیابی توسط دادگاه انقلاب به یک سال حبس تعزیری محکوم شد.

لازم به ذکر است، محمد شیخکانلو، از اهالی شهرستان خوی، پیشتر در پی حضور در تجمعاتی که در اعتراض به سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط پدافند هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت گرفته بود، توسط ماموران اطلاعات سپاه بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد امنیتی در ارومیه منتقل شده بود.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.