رسانه خبری پیامِ ایرانی

تصویری؛ یک پیرزن ۹۹ ساله بریتانیایی کرونا را شکست دادمنبع: دبی-العربیه.نت فارسی

یک پیرزن ۹۹ ساله بریتانیایی پس از اینکه سه هفته در بیمارستان بستری شده بود، سرانجام توانست ویروس کرونا را شکست دهد و سلامتی خود را به دست آورد. این چیر زن سالمندترین بیماری است که به بیماری کرونا مبتلا شد و توانست این بیماری را شکست دهد.

برغم اینکه اغلب فوتی‌های کرونایی در بریتانیا از طبقه سالمندان گزارش شده است اما این پیرزن به عنوان سالمندترین بیماری است که جان سالم از این بیماری بدر برد.

روزنامه‌های بریتانیایی روز دوشنبه تصویری از خانم «کری پولاک»، بانوی ۹۹ ساله انگلیس منتشر کردند او در پیامی از پزشکانی که به گفته او شبانه روز در خط اول جبهه مبارزه با کرونا فعالیت می‌کند، و جان بیماران اپیدمی «Covid 19» را نجات دهند، تشکر کرد و به آنها درود فرستاد. پولاک گفت او به لطف زحمت‌های زیاد پزشکان توانست بهبود یابد و به حالت عادی برگردد».

پولاک در اوایل ماه گذشته به ویروس کرونا مبتلا شد و در بیمارستان «کوین الکساندرا» در شهر «همپشایر» در انگلستان بستری شد. او دچار سردرد و سرفه شده بود پزشکان او اول نسبت به ابتلای او به بیماری «ذات الریه» مشکوک شده بودند اما پس از انجام آزمایش‌ها مشخص شد که او به ویروس کرونا مبتلا شده است.

خانواده پولاک از اینکه او سالمند است و به کرونا مبتلا شده بود بسیار نگران بودند.

این پیرزن ۹۹ ساله پس از بهبودی بیمارستان را ترک و به خانه خود در «هیلینگ آیلاند» در نزدیکی شهر «پورتسموث» در جنوب انگلستان بازگشت.

او وقتی به خانه خود رسید گفت: «من زمانی در آفریقا کار می کردم و دو بار به مالاریا که کمی بدتر از ویروس کرونا بود مبتلا شدم و بهبود یافتم».

کری پولاک پیرزن 99 سالهکری پولاک پیرزن ۹۹ ساله

او به رسانه‌های محلی گفت: «من از بازگشت به خانه‌ام و خواندن کتابها بسیار خوشحالم ، همانطور که در بیمارستان از گوش به رادیو خوشحال بودم اما اکنون که بیمارستان را ترک کردم خوشحالم».

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mohammad Shakeri747 crash kazakhstan google pixel 6 price in bangladesh Garmonدانلود ریمیکس حسین استیری به نام دلم گیرهFaghat Vase Manipants in italian PannoniaΕλευθερη ωρα Iron Maidenbotswana hdi Darmandeamxbox cloud gaming argentina Lissamphibia(modern amphibians: frogs, salamanders, caecilians)outer space