رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | معوقات مزدی کارگران شهرداری اروندکنار


خبرگزاری هرانا – کارگران شاغل در شهرداری اروندکنار در شهرستان آبادان از عدم پرداخت مطالبات مزدی چهار ماهه خود، خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، کارگران بخش پسماند شهرداری اروندکنار در شهرستان آبادان در روزهای شیوع بیماری کرونا ۴ ماه حقوق دریافت نکرده‌اند.

کارگران در این خصوص گفتند: “در روزهایی که باید برای خرید لوازم بهداشتی هزینه کنیم، شهرداری و پیمانکار طرف قرارداد چهار ماه حقوق و عیدی ما را پرداخت نکرده است”.

این کارگران خواستار پرداخت چند ماه حقوق عقب افتاده خود هستند و افزودند: “در سرما و گرما از صبح تا دیر وقت، مشغول نظافت و کار هستیم، ولی همین حقوق کم نیز به موقع پرداخت نمی‌شود. امیدواریم مسئولان شهرداری و فرماندار آبادان صدای اعتراض ما را بشنوند و اقدامی برای پرداخت حقوق عقب افتاده ما کارگران کنند”.

رئیس شورای اسلامی شهر اروندکنار نیز در این خصوص مدعی شد: “حقوق ۴ ماه کارگران بخش پسماند شهرداری اروندکنار عقب افتاده که با پیگیری انجام شده مطالبات این کارگران ظرف یک ماه آینده پرداخت می‌شود. شهرداری اروندکنار دارای درآمد ثابت و پایدار نیست و منبع درآمد آن از آلایندگی پالایشگاه آبادان و ارزش افزوده تامین می‌شود.

حمید وشاخی شهردار اروندکنار نیز در تماس تلفنی نسبت به میزان معوقه‌های پرسنل شهرداری اظهار بی اطلاعی کرد.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.