رسانه خبری پیامِ ایرانی

جذب هزار و ۴۷۰ دیده‌بان پیشگیری از جرم در همدان۲۷ minutes

استان‌وایر- مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان از جذب یک هزار و ۴۷۰ «دیده‌بان پیشگیری از جرم» در این استان خبر داد.

حسین عسگری گفت این اقدام با هدف فراهم کردن «مشارکت مردمی و استفاده بهینه از ظرفیت نیرو‌های مردمی متعهد و مجرب» صورت گرفته است.

عسگری افزود که «دید‌ه‌بانان پیشگیری با ثبت گزارش در سامانه سجام تخلفات و جرایم درون شبکه‌ای دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی را به قوه قضائیه منعکس» می‌کنند.

آن‌طور که این مقام مسئول مدعی شده اجرای چنین طرحی «امکان پیشگیری از وقوع جرم و تعمیق امنیت و تضمین سلامت اجتماعی را فراهم» می‌کند.

سامانه «سجام» با هدف پیشگیری از پیدایش و پیشگیری از «تبدیل شدن اتفاق به جرم و تعمیق امنیت و تضمین سلامت اخلاقی و اجتماعی» راه‌اندازی شده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید:  www.ostanwire.comمنبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

københavn oslo færge bird years Shojat Asahaderslev gymnasium دانلود آهنگ وحید وی ان ان به نام امیدوارمrodrigo de la serna net worthletbane glostrup Anglo-Saxon ChroniclesKhoda Negahdaratgovernment of azerbaijan btc botswana odense music festival 10.1038/ng.346191 4 fm brunei