رسانه خبری پیامِ ایرانی

اجبار به دریافت حضوری کارنامه در یک مدرسه با وجود وضعیت قرمز بندر ماهشهر<![CDATA[10 ساعت،۲۳ دقیقه

استان‌وایر- مدیر مدرسه پسرانه «شهید صیاد شیرازی» در «شهرک بعثت» بندر ماهشهر علی‌رغم اعلام وضعیت قرمز در این شهرستان و شیوع گسترده ویروس کرونا، والدین دانش‌آموزان را ملزم کرد برای دریافت کارنامه فرزندان خود حضوری به مدرسه مراجعه کنند.

شرایط بحرانی حاکم در استان خوزستان موجب شده است در شهرهای آبادان، شادگان، بندر امام و ماهشهر وضعیت قرمز اعلام و از برگزاری هرگونه تجمع غیرضروری اجتناب شود.

خبرگزاری «ایلنا» در گزارشی که از این اقدام عجیب تهیه کرده، نوشته است شخص دعوت کننده و میزبان برای حفظ سلامت خود در این تجمع حضور نداشت.

یکی از والدینی که برای دریافت کارنامه فرزندش به مدرسه مراجعه کرده، با اشاره به تعطیلی مدارس و برپایی کلاس‌ها به‌صورت مجازی و غیرحضوری گفته است: «اساس این تصمیم به‌دلیل رعایت فاصله‌گذاری و عدم شرکت در جمع‌های این‌چنینی بوده است اما با تصمیمی که مدیر مدرسه برای تحویل کارنامه گرفتند، تمام معادلات، هزینه‌ها و فشارهای متحمل شده را در این یک سال برهم زد.»

اجبار به حضور والدین در مدرسه مذکور برای تحویل کارنامه برخلاف کلیه پروتکل‌های بهداشتی و شیوه‌نامه‌های تعریف شده طی یک‌سال گذشته است. به همین دلیل والدین دانش‌آموزان از فرماندار به‌عنوان نماینده عالی دولت و دادستان به‌عنوان مدعی‌العموم خواهان واکنشی مسوولانه برای جلوگیری از تکرار چنین تصمیماتی هستند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.