رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | دستکم چهار تجمع اعتراضی برگزار شد


خبرگزاری هرانا – روز گذشته و امروز چهارشنبه ۱۳ اسفندماه، جمعی از بازنشستگان فولاد اصفهان و اهواز، در مقابل ساختمان استانداری در شهر های خود ، مغازه‌داران اهواز، مقابل فرمانداری این شهر و کارگران شهرداری کوت سید نعیم از توابع دشت آزادگان، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز چهارشنبه ۱۳ اسفندماه ۹۹، جمعی از بازنشستگان فولاد اصفهان و اهواز، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان، در مقابل ساختمان استانداری در شهرهای خود، تجمع اعتراضی برپا کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع این بازنشستگان در اعتراض به نحوه تخصیص بودجه سال بعد، صورت گرفته است.

یکی از حاضران در تجمع با بیان اینکه ما فولادی‌ها در تخصیص بودجه، مظلوم مانده‌ایم، مهمترین خواسته‌هایشان را بودجه ۱۴۰۰صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد از جدول ۷ با هویت مستقل، اصلاح احکام همسان‌سازی و برداشتن سقف، قرارداد درمان برابر آئین نامه استخدامی و دستورالعمل‌های فولاد، پرداخت بن مطابق آئین نامه استخدامی فولاد و دیگر واحدها، پرداخت مطالبات سال ۹۱ و ۹۹، بیمه عمر و حوادث برابر دیگر واحدهای فولادی و بکارگیری فرزند بازنشستگان در ذوب آهن و شرکت‌های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد، عنوان کرد

این بازنشستگان می‌گویند: نباید کاری کنند که سال به سال وضع صندوق فولاد و بازنشستگان آن بدتر شود؛ با این روالی که پیش گرفته‌اند، ما فولادی‌ها به قهقهرا می‌رویم!

تجمع مغازه‌داران اهواز

به گزارش خبرگزاری مهر، امروز چهارشنبه ۱۳ اسفندماه ۹۹، جمعی از مغازه‌داران اهواز، در اعتراض به مشکلاتشان در پی اعمال محدودیت های کرونا، مقابل فرمانداری اهواز تجمع اعتراضی برپا کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع‌کنندگان خواستارِ برداشتنِ محدودیت‌ها و امکان ادامه فعالیت خود هستند چرا که بازاریان معتقد هستند که در ایامِ پایان سال فروششان بیشتر است و نباید محدودیت‌ها برای آنها اعمال شود.

با تداوم روند تعطیلی‌ها آنها با زیان‌های فراوانی مواجه می‌شوند.

تجمع کارگران شهرداری کوت سید نعیم

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران، روز گذشته سه شنبه ۱۲ اسفندماه ۹۹، کارگران شهرداری کوت سیدنعیم از توابع دشت آزادگان در اعتراض به عدم پرداخت  ۷ ماه حقوق خود، تجمع اعتراضیبرگزار کردند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.