دستیاران جدید مجیدی در استقلال، اعتراض جباری به مدیران باشگاه<![CDATA[14 ساعت،۵۹ دقیقه

استان‌وایر- «فرهاد مجیدی»، اعضای جدید کادرفنی این تیم را به هیات مدیره باشگاه معرفی کرد.

«فراز کمالوند» سرمربی سابق تیم‌های تراکتور، صنعت نفت، پاس همدان، شاهین بوشهر و شیرین‌فراز کرمانشاه، به عنوان مدیرفنی، «پیروز قربانی» کاپیتان سابق استقلال و مربی پیشین تیم فوتبال سردار بوکان و همین‌طور «بهزاد غلامپور» دروازه‌بان سابق تیم استقلال و مربی پیشین دروازه‌بان‌‌های استقلال و پرسپولیس، اعضای جدیدی هستند که فرهاد مجیدی خواهان قرارداد با آن‌ها شده است.

فرهاد مجیدی امروز (چهارشنبه) با حضور در باشگاه استقلال، قرارداد خود را با این باشگاه امضا کرد. او برای سومین بار در دو سال اخیر، سرمربی استقلال شد.

پس از انتخاب فرهاد مجیدی به سرمربی‌گری استقلال، «مجتبی جباری» بازیکن سابق این تیم علیه او موضع‌ گرفت.

وب سایت خبری «طرفداری» به نقل از مجتبی جباری نوشت که فرهاد مجیدی راه را برای باز حضور سایر مربیان در این باشگاه دشوار می‌کند.

مجتبی جباری یکی از ستاره‌های استقلال در اواخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ خورشیدی بود. او قرار بود دستیار «ساکت الهامی» در استقلال شود اما هیات مدیره استقلال در نهایت، آقای الهامی را به عنوان سرمربی استخدام نکرد.

مجتبی جباری گفته است: «انتظار من از هیات مدیره این بود که بحث انتخاب سرمربی یک بحث فنی باشد نه بحث این باشد که کمتر باشگاه در دردسر قرار بگیرد چون آن مربی با فضای مجازی ارتباط مناسبی دارد.»

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *