خبرگزاری هرانا | بازداشت شهروند معترض در کرج توسط نیروهای امنیتی


خبرگزاری هرانا – ظهر امروز پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ۹۹، شهروند معترض به وقایع سیستان و بلوچستان در چهارراه طالقانی کرج توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده نشان می دهد، بازدشت این شهروند توسط ماموران نظامی و لباس شخصی با اعتراض مردم حاضر در صحنه روبرو شده و ماموری بدون اینکه با خشونت و یا خطری مواجه شده باشد بر خلاف قوانین بکارگیری سلاح و صرفا به جهت ایجاد ارعاب اقدام به تیراندازی هوایی در منطقه پر تردد شهری می کند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ۹۹، یک شهروند در چهارراه طالقانی کرج توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

ویدئویی از صحته اعتراض و بازداشت این شهروند در شبکه های اجتماعی منتشر شده که نشان می دهد، مامورین نظامی و لباس شخصی پس از بازداشت با اعتراض مردم حاضر در صحنه روبرو شده اند با این حال پس از رهایی این شهروند توسط مردم، وی مجددا توسط نیروهای امنیتی بازداشت می شود.

در این ویدئو ماموری بدون اینکه با خشونت و یا خطری مواجه شده باشد، بر خلاف قوانین بکارگیری سلاح و صرفا به جهت ارعاب حاضرین اقدام به تیراندازی هوایی در منطقه پر تردد شهری می کند.

ظهر امروز نیز ویدئوی اعتراض این شهروند در چهارراه طالقانی کرج که روی یک صندوق صدقات ایستاده، نسبت به تیراندازی و قتل سوختبران و شهروندان معترض در استان سیستان و بلوچستان با واکنش بسیاری از کاربران روبرو شده بود.

تا لحظه تنظیم این گزارش از هویت، سرنوشت و محل نگهداری این شهروند معترض اطلاعی در دست نیست.منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *