رسانه خبری پیامِ ایرانی

درگیری مسلحانه در خرمشهر ۲ کشته و ۲ زخمی برجای گذاشت<![CDATA[5 ساعت،۲۷ دقیقه

استان‌وایر- فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر روز جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ از وقوع یک درگیری مسلحانه در این شهرستان خبر داد که در جریان آن، دو نفر کشته و دو تن دیگر زخمی  شده‌اند.

«فرشاد کاظمی» علت بروز درگیری را  اختلاف نظر بر سر قطعه زمینی زراعی در خرمشهر عنوان کرد و گفت دستگیری قاتل یا قاتلان به شکل ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفته است.

شبکه خبری «عصر جنوب» به نقل از فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر نوشته است در حال حاضر با کمک بزرگان دوطرف دعوا، امنیت برقرار شده است.

این نخستین بار نیست که در طول یک‌سال گذشته درگیری مسلحانه به دلایل مشابه در خرمشهر رخ می‌دهد. آبان‌ سال جاری درپی یک درگیری مسلحانه بین دوطایفه در این شهرستان، دست‌کم ۱۰ نفر از ناحیه دست و پا زخمی شدند. 

فرشاد کاظمی، فرمانده انتظامی خرمشهر در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما اعلام کرد عاملان درگیری توسط ماموران انتظامی کلانتری ۱۴ کمتر از پنج ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

دی‌ماه سال ۱۳۹۸ نیر سرهنگ «همت‌اله ترکارانی»، فرمانده نیروی انتظامی وقت خرمشهراز دستگیری سه نفر از عوامل یک درگیری مسلحانه در پارک «حجاب» خرمشهر خبر داد. علت این درگیری، «اختلافات خانوادگی» عنوان شده بود.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.