رسانه خبری پیامِ ایرانی

معرفی مدیران یک بیمارستان در کرج به دادگاه۱ روز،۳ ساعت

استان‌وایر- گروهی از روسا و مدیران «بیمارستان کوثر» کرج به خاطر دریافت هزینه درمان بیماران مبتلا به کرونا به دادگاه معرفی شدند.

«حسن اینانلو»، معاون درمان «دانشگاه علوم پزشکی استان البرز» گفته است که این افراد یکی از بیماران مبتلا به کرونا را به خاطر ناتوانی در پرداخت هزینه درمان، از ۱۳ تا ۱۸ فروردین نگاه داشته بودند.

اینانلو فزوده است: «این بیمارستان، دولتی است اما در قالب فرایندی در دوره مدیریت قبلی علوم پزشکی البرز، به یک شرکت خصوصی واگذار شده است.»

به گفته وی، تا الان یک مورد بابت دریافت‌های غیرقانونی قبل از ورود ویروس کرونا به کشور به این بیمارستان اخطار کتبی داده شده و این دومین اخطار آن است.

این مقام اضافه کرده که قرار است کمیته چهار نفره‌ای برای رسیدگی به تخلفات انجام شده تشکیل شود و این هیات می‌تواند در رابطه با فسخ قرارداد با این شرکت خصوصی اقدام کند.

براساس برخی گزارش‌ها، بیمارستان کوثر کرج برای یک بیمار مبتلا به کرونا فاکتور چهار میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی صادر کرده که همین مساله خبرساز شده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید:  www.ostanwire.comمنبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.