رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | سیستان و بلوچستان؛ یک کودک ۸ ساله در یک گودال پر از آب غرق شد


خبرگزاری هرانا – چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه، یک کودک اهل روستای عارف آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتیاری در استان سیستان و بلوچستان در گودالی بزرگ که خاکبرداری شده و بدون نصب علائم هشدار دهنده و تجهیزات ایمنی رها شده بود، غرق شده و جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کمپین فعالین بلوچ، چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۹، یک کودک در استان سیستان و بلوچستان، هنگام بازی، در گودال خاک برداری شده که از آب باران پر شده بود، غرق شده و جان خود را از دست داد.

هویت این کودک علی اصغر بهرا، ۸ ساله، فرزند ملک محمد روز و از اهالی روستای عارف آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتیاری در استان سیستان و بلوچستان، احراز شده است.

در این گزارش به نقل از یک منبع مطلع آمده است: “اهالی منطقه برای ساخت دیوار و یا خانه های گلی از یک منطقه معینی خاک برداری می‌کنند که با گذشت زمان به گودالهای بزرگی تبدیل می شوند و بر اثر بارندگی های اخیر این گودالهای خطرناک پر از آب شده و به یک دریاچه تبدیل شده‌اند و این مسئله باعث جان باختن این کودک خردسال شد”.

بر اساس این گزارش، علت وقوع این حادثه عدم نصب علائم هشدار دهنده و تجهیزات ایمنی از سوی ادارات ذی‌ربط محلی ذکر شده است.

روستای عارف آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتیاری در استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

brunei 02 pools سیدحسن خمینی 1400 Barfe Tajrish3 year old poops in pants ed dowlehireland 900 ad yousee ishøj kerteminde 10 klasse quadrigakaws jordan 4 دانلود آهنگ فرحان غلامی به نام بگو چتهmarie von und zu liechtenstein Polytheismxiaomi note 9 pro دیجی کالا