رسانه خبری پیامِ ایرانی

۷۱۶۸۶ مبتلا و ۴۴۷۴ قربانیمنبع: دبی_العربیه.نت فارسی

آمار مبتلایان و تعداد فوتی‌های کرونا در ایران نشان از جهش بی‌سابقه این بیماری دارد. سخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد که در مجموع ۷۱۶۸۶ مبتلا به کرونا در این کشور ثبت شده که ۴۴۷۴ نفر از آنها جان باختند.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایسنا، ۱۲ آوریل ۲۰۲۰، کیانوش جهانپور از شناسایی ۱۶۵۷ بیماری جدید مبتلا به کووید ۱۹، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، از دیرورز تا امروز خبر داد. ثبت چنین آمار بالایی طی این مدت کوتاه تاکنون در ایران بی‌سابقه بود.

به گفته او تاکنون ۲۶۳ هزار و ۳۸۸ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در ایران انجام شده و مجموع مبتلایان به این بیماری به ۷۱۶۸۶ رسیده است.

جهانپور از جان باختن ۱۱۷ بیمار کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: ۴۴۷۴ بیمار تاکنون جان باخته و ۴۳۸۹۴ بیماری نیز بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

او همچنین از «وضعیت شدید» ۳۹۳۰ بیمار خبر داد که تحت مراقبت هستند.

رئیس‌جمهوری ایران با مقایسه وضعیت کشورش با اروپا، همزمان با شیوع کرونا ادعا کرد که وضع ایران از اروپا بهتر است.

این در حالی است که رئیس‌جمهوری ایران امروز ادعا کرد که وضعیت ایران در مقایسه با اروپا در مقابله با کرونا بهتر است.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایسنا، حسن روحانی در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا، با اشاره به گزارش مقایسه‌ای انجام شده بین ایران و برخی کشورهای اروپایی، ادعا کرد که فاصله بسیار زیادی در این گزارش‌ها نسبت به وضع ایران با اروپا وجود دارد.

به گفته او، «تعداد افراد فوتی‌» در ایران «بسیار کم و ۷ درصد» بوده اما در برخی کشورهای اروپایی این میزان، «۲۲ درصد بود».

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

تلگرام vs واتساپ borgerservice guldborgsund ã bningstidernews now man utd دانلود آهنگ میلاد رضایی و میلاد نوربخش به نام هوای شهرdeer park aarhus 4 seasons bahamas givenchy gentleman ingredients liverpool number 13 history60 iraq دانلود آهنگ واحد به نام دخت افغاندانلود آهنگ حسین رافت به نام بزار طلوع کنمfish videos for cats montenegro vs bosnia and herzegovina h2h دانلود آهنگ نیما شمس به نام لعنتی