رسانه خبری پیامِ ایرانی

حمایت برنی سندرز از جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا | جهان | DWموقعیت جو بایدن، کاندید اصلی حزب دموکرات آمریکا در انتخابات پیش روی این کشور تقویت شده است. برنی سندرز رسما اعلام کرده است که در کارزار انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با جو بایدن همکاری خواهد کرد.

برنی سندرز هفته گذشته رسما به فعالیت‌های انتخاباتی خود در بین اعضای حزب دموکرات پایان داد و راه را برای نامزدی جو بایدن به عنوان کاندید این حزب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هموار کرد.

به‌رغم اعلام انصراف از حضور در کارزار مقدماتی گزینش کاندید حزب دموکرات، برنی سندرز تا کنون رسما از جو بایدن حمایت و پشتیبانی نکرده بود. اکنون او خطاب به اعضای حزب دموکرات گفته است که از نامزدی جو بایدن حمایت و پشتیبانی می‌کند.

برنی‌ سندرز، سناتور ایالت ورمانت آمریکا به ویژه در بین اعضای جوان و جریان چپ حزب دموکرات از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

تلاش برای شکست ترامپ

برنی سندرز اعلام کرده است که حمایت او از جو بایدن تنها با این هدف صورت می‌گیرد که در کارزار انتخابات ریاست جمهوری نوامبر سال جاری زمینه برای شکست دادن دونالد ترامپ فراهم گردد.

برنی سندرز در یک مراسم انتخاباتی آنلاین، دونالد ترامپ را “خطرناک‌ترین” رئیس جمهور تاریخ معاصر آمریکا خوانده است.

سندرز گفته است که باید تلاش شود تا دوره زمامداری دونالد ترامپ به همین یک دوره محدود گردد.

برنی سندرز خطاب به جو بایدن گفته است: «ما به تو در کاخ سفید نیاز داریم.» او گفته است: «من هر چه در توان دارم به کار خواهم گرفت تا چنین چیزی ممکن شود.»

سندرز از همه شهروندان آمریکا درخواست کرده است تا با پشتیبانی از جو بایدن امکان پیروزی او را در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا افزایش دهند.

در پی اعلام انصراف برنی سندرز، عملا جو بایدن تنها نامزد باقی‌مانده این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری است. این در حالی است که اعلام رسمی نامزد حزب دموکرات برای کارزار انتخاباتی پیش رو در تابستان سال جاری صورت خواهد گرفت.

جو بایدن نیز برنی سندرز را “قوی‌ترین نماینده” عدالت و انصاف در آمریکا خوانده است. بایدن گفت که در برنامه انتخاباتی خود به مسائل مورد نظر برنی سندرز و هواداران او در حزب دموکرات توجه خواهد کرد. هدف از این اقدام جو بایدن، جلب آرای هواداران برنی‌ سندرز در انتخابات ماه نوامبر آمریکا اعلام شده است.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Rammstein Osloدانلود موزیک ویدئو وصال امیری به نام ابرو شمشیریangola travel plaza دانلود آهنگ رضا راسا به نام احساسParaHoxozoaکولر گازی 5000 دیجی کالا Anisado دانلود آهنگ آراد بند به نام گل موندگارlejerbo afd174-0 stevns دانلود آهنگ میلاد بهمنی به نام یادت بیارایران استخدام +171zumba rudersdal Ali ZareiEftekharam Ya Hossein